Працівник Збройних сил України з Львівської області помер від ускладнень, спричинених COVID-19. Спершу експрес-тест на коронавірус показав негативний результат, захворювання підтвердили після смерті.

Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗСУ.

Так, працівник почав хворіти 11 травня, лікувався він вдома. 18 травня через погіршення стану здоров'я він звернувся до міської лікарні Кам’яно-Бузького району Львівської області на Львівщині. Того ж дня йому провели експрес-тест на COVID-19, але результат був негативний.

Як зазначають у Командуванні Медичних сил, 22 травня працівника відправили до Львівської туберкульозної лікарні, оскільки стан його здоров'я не покращувався. У лікарні провели ПЛР-тестування. Після чого у працівника підтвердили коронавірусну хворобу, але вже після смерті.

Це вже третя смерть у ЗСУ.

Загалом із початку епідемії у Збройних силах одужали 102 людини, а 53 — ще досі лікуються.

На ізоляції перебуває 287 людей. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 35.

В Україні з початку епідемії виявили 21 905 випадків коронавірусної хвороби, з них 7 995 пацієнтів одужали та 658 — померли від ускладнень.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику.
Поділитись: