ENRU

У ЗСУ зацікавилися залученням американських фахівців до охорони українських військових складів

Data?1507308303
mil.gov.ua

Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко підкреслив важливість посилення співробітництва у військовій сфері з американськими військовими, у тому числі в охороні українських військових складів.

Про це повідомляє прес-служба ЗСУ.

«Збройні Сили України демонструють прогрес у реформуванні та переході на стандарти НАТО завдяки консультативно-дорадчій допомозі, яку надають американські радники, а також підготовці особового складу підрозділів за участі американських інструкторів», — сказав Муженко на зустрічі з Аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні полковником Томасом Уоффордом.

Співрозмовники також обговорили посилення співпраці в контексті надання Україні матеріально-технічної та дорадчої допомоги від Уряду США. 

Муженко розповів про зацікавленість у залученні американських фахівців до заходів з посилення безпеки арсеналів, баз та складів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежі на складах боєприпасів України: від Бахмута до Калинівки

Увечері 26 вересня, близько 22:00, у місті Калинівка за 20 кілометрів від Вінниці сталися вибухи на складах із боєприпасами та зброєю.  Вибухи почалися на складах 48 арсеналу військової частини А1119.

За попередніми даними, внаслідок вибухів поранено двоє людей. У місцевій ОДА повідомили, що від вибухів боєприпасів у селах постраждали близько 2000 будинків. Піротехніки виявили 998 вибухонебезпечних предметів.

Секретар РНБО Олександр Турчинов звинуватив Муженка і заявив, що він має понести відповідальність за вибухи в Калинівці. Муженко заявив, що звинуватити ЗСУ у ситуації, що склалася в Калинівці «не вдасться». Також він упевнений, що вибухи мають ознаки цілеспрямованих диверсій

Підписуйтесь на наш канал у Telegram