ENRU

Вибухи у Калинівці: піротехніки виявили 998 вибухонебезпечних предметів

Bc44804f060f7786b
Піротехніки знайшли близько тисячі вибухонебезпечних предметів на Вінниччині, фото ДСНС

Під час розмінування після вибухів на складах боєприпасів в Калинівці Вінницької області виявлено близько тисячі вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

«У ході проведення робіт з гуманітарного розмінування виявлено, вилучено та передано представникам 48 арсеналу – 998 вибухонебезпечних предметів», — повідомили в ДСНС.

Наразі відкритих осередків горіння та вибухів боєприпасів на території складу не спостерігається. До 9 жовтня 2017 року закрито рух повітряного транспорту в радіусі 5 кілометрів Калинівки.

Увечері 26 вересня, близько 22:00, у місті Калинівка за 20 кілометрів від Вінниці сталися вибухи на складах із боєприпасами та зброєю.   Вибухи почалися на складах 48 арсеналу військової частини А1119.

За попередніми даними, внаслідок вибухів поранено двоє людей. У місцевій ОДА повідомили, що від вибухів боєприпасів у селах постраждали близько 2000 будинків.

Секретар РНБО Олександр Турчинов звинуватив Муженка і заявив, що він має понести відповідальність за вибухи в Калинівці. Муженко заявив, що звинуватити ЗСУ у ситуації, що склалася в Калинівці «не вдасться».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарево в небі, пожежі та евакуація: очевидці про вибухи боєприпасів під Вінницею

Підписуйтесь на наш канал у Telegram