У зв’язку з польотом народного депутата, кандидата в президенти Юрія Бойка та лідера руху «Український вибір» Віктора Медведчука в Росію зареєструють кримінальне провадження про незаконний перетин кордону.

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, виступаючи на засіданні Кабінету міністрів.

За його словами провадження мають зареєструвати сьогодні, 27 березня.

«Питання не тільки до авіаслужби, але й до прикордонної служби, яка випустила цих осіб всупереч встановленому порядку», — сказав генпрокурор.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обурився тим, як Бойко і Медведчук змогли вилетіти в Росію і безперешкодно повернутися назад, якщо в України немає прямого авіасполучення.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній авіаційній службі України, Державній прикордонній службі України та іншим відомствам перевірити, де були допущені порушення законів України при вильоті Бойка і Медведчука в Росію.

Нагадаємо, 22 березня Бойко і Медведчук провели зустріч з Медведєвим у Москві. Під час зустрічі Медведєв запропонував обговорити за закритими дверима питання газотранспортної системи, цін на внутрішньому ринку і торгово-економічні відносини.

Порошенко засудив візит Медведчука та Бойка до Москви.

Поділитись: