Uber презентував у Києві сервіс для спільних щоденних поїздок — UberShuttle. Він призначений для бронювання місця в мікроавтобусі, який їздитиме низкою обраних маршрутів.

Про це повідомляє прес-служба Uber.

Вартість поїздки залежить від відстані і варіюється від 15 грн (за поїздки від 0 до 8 км) до 30 грн (більше 16 км).

«Наприклад, із Березняків до Печерська — 15 грн; із «Комфорт Тауна» до «Ocean Plaza» — 20 грн; з Виноградаря до бізнес-центру «Tower» — 25 грн; з проспекту Правди до ТЦ «Україна» — 30 грн», — пояснили в компанії.

Відсьогодні, з 14 травня, мікроавтобуси курсуватимуть кожні 15 хвилин з 7:00 до 21:00 за двома напрямками:

  • Виноградар — Шевченківський район (проспект Перемоги, 100 — площа Перемоги);
  • Дарниця — Либідська (вул. Каунаська, 10 — ст. м. Либідська).

Щоб скористатися сервісом, потрібно ввести місце призначення в додатку Uber. Якщо поруч є доступний маршрут Shuttle, ви зможете замовити місце у транспорту.

Коли обране місце підтвердять, з’явиться інформація про водія, а також інструкції, як дійти до місця посадки. Авто можна буде відстежувати у реальному часі. При посадці потрібно буде водієві показати талон на посадку. У додатку також можна буде побачити місце висадки, розташоване найближче до місця призначення пасажира. 

Оплатити поїздку в Shuttle можна як готівкою, так і карткою через додаток.

Компанія планує надалі розширювати покриття і запустити нові маршрути. Мер Києва Віталій Кличко заявив, що до кінця серпня Uber планує запустити в Києві 50 брендованих шатлів.

Раніше повідомлялося, що Uber планує взаємодіяти з владою під час запровадження нових проектів в УкраїніПоділитись: