Війна

Убиті в полоні, Турчинов про закон щодо Донбасу та «Міф» Сліпака

14 лютого, 2018 12:59
Війна/Убиті в полоні, Турчинов про закон щодо Донбасу та «Міф» Сліпака
Зберегти
Вигляд
Три роки тому, 9 лютого 2015 року, сталися бої поблизу селища Логвинове. Це передувало одному з найтяжчих епізодів війни на Донбасі — захопленню бойовиками та росіянами Дебальцевого. У програмі «Громадське.Схід» о 21:00 розповідаємо історію трьох убитих українських бійців, які потрапили у полон поблизу Логвиного.

Три роки тому, 9 лютого 2015 року, сталися бої поблизу селища Логвинове. Це передувало одному з найтяжчих епізодів війни на Донбасі — захопленню бойовиками та росіянами Дебальцевого. У програмі «Громадське.Схід» о 21:00 розповідаємо історію трьох убитих українських бійців, які потрапили у полон поблизу Логвиново.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Бої за Дебальцевський плацдарм: як захопили Логвинове

Також у програмі:

  • Як працюватиме закон щодо Донбасу на практиці. Ексклюзивне інтерв'ю з Олександром Турчиновим.
  • Іменем суду ніхто не зібрався. Чому затягуються спірні справи щодо українських військових та звинувачених в сепаратизмі.
  • Фільми на вікенд: радимо подивитись стрічку про бійця і оперного співака Василя Сліпака та хвалимось короткометражкою про хлопчика, що живе на Донбасі, яка виграє на міжнародних фестивалях. 

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини