УКРАЇНА

Убивство Вороненкова: колишнього чоловіка Максакової оголосили в розшук

14 березня, 2018 18:20
УКРАЇНА/Убивство Вороненкова: колишнього чоловіка Максакової оголосили в розшук
Зберегти
Вигляд
Поліція оголосила в розшук Володимира Тюріна — колишнього чоловіка вдови убитого в Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова Марії Максакова.

Поліція оголосила в розшук Володимира Тюріна — колишнього чоловіка вдови убитого в Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова Марії Максакова.

Про це повідомляється на сайті МВС.

Згідно з повідомлення, Тюрін в даний час переховується від органів прокуратури. Про нього нічого невідомо з 10 жовтня 2017 року.

Тюрін підозрюється по ст. 115 ч. 2 п. 6; ст. 115 ч. 2 п. 11; ст. 115 ч. 2 п. 12 (Умисне вбивство, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів) КК. Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Раніше підозрюваним у вбивстві екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова продовжили тримання під вартою.

23 березня близько 12 години в Києві біля «Прем’єр Паласу» вбили екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який отримав українське громадянство та був свідком у справі про держзраду  Януковича. Убивця Вороненкова помер у лікарні

9 жовтня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що замовником вбивства депутата Держдуми Вороненкова в Києві був екс-чоловік Максакової  — Володимир Тюрін і діяв він за вказівкою ФСБ Росії.

Тюрін заперечує причетність до вбивства Вороненкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загиблий у Харкові причетний до організації вбивства Вороненкова — генпрокурор

Пов`язані новини