«Штаб блокади» планує за тиждень встановити два нових автомобільні пункти під Майорськом та Волновахою. За цими пунктами також хочуть встановити цілодобовий нагляд за допомогою вебкамер.

«Штаб блокади» планує за тиждень встановити два нових автомобільні пункти під Майорськом та Волновахою. Учасники обіцяють не перешкоджати торгівлі дрібних приватних підприємців.

Про це повідомив один з керівників «штабу»  Анатолій Виногродський на прес-конференції.

Він наголосив, що  учасники блокади не будуть затримувати товари дрібних приватних підприємців, а саме транспортні засоби розміром меншими за фуру.

Також Виногродський розповів, що планам з розширення діяльності штабу заважають загрози силового розгону учасників акції, зокрема заяви очільника Нацгвардії Юрія Аллерова.

«Я неодноразово говорив про те, що ми оголосили війну з окупантами. Ми не об’являли війну «ЛНР» та «ДНР», агресор — це Росія. Наша задача перекрити всі переходи до РФ. Зараз ми розберемось з Аллеровим, закриємо питання з силовим розгоном блокади, після чого почнемо розширюватись», – сказав Виногродський.

На сьогодні «Штаб» блокує 3 залізничні гілки, єдина гілка, яка працює в Луганській області –  «Щастя – Валуйки» , за словами Виногродського, вона буде заблокована найближчим часом.

Також активісти планують найближчим часом заблокувати всі автомобільні переходи на лінії розмежування.

Нагадаємо, що раніше Аллеров заявив: Нацгвардія може застосувати силу проти «блокадників» тільки за рішенням суду.

Нагадаємо також, що глова МВС Арсен Аваков запросив повноважень для зняття блокади Донбасу

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: