УКРАЇНА

Учасницю нападу на військового Вербича залишили під вартою — прокуратура

29 травня, 2018 16:19
УКРАЇНА/Учасницю нападу на військового Вербича залишили під вартою — прокуратура
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд Києва підтримав позицію столичної прокуратури та залишив без змін запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 25-річній співучасниці нападу на учасника бойових дій Дмитра Іващенка (відомим за позивним «Вербич», — ред.), який захищав Донецький аеропорт.

Апеляційний суд Києва підтримав позицію столичної прокуратури та залишив без змін запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 25-річній  Катерині Лапінській — співучасниці нападу на учасника бойових дій Дмитра Іващенка (відомим за позивним «Вербич», — ред.), який захищав Донецький аеропорт.

Про це Громадському повідомили у прокуратурі Києва.

Суд не прийняв доводів сторони захисту, яка просила змінити підозрюваній запобіжний захід на не пов'язаний з утриманням під вартою.

За результатами апеляційного розгляду у задоволенні апеляційної скарги стороні захисту відмовлено, ухвалу слідчого судді Подільського райсуду Києва залишено без змін.

Нагадаємо, 2 травня у центрі Києва невідомі напали з ножем на учасника бойових дій на Донбасі, захисника Донецького аеропорту Дмитра Вербича.

За даними поліції, напад скоїли троє хлопців та двоє дівчат, які були одягнені у маски. Вони накинулися на військового з ножем, внаслідок чого він отримав колото-різане поранення в спину. 

Поліція Києва за фактом нападу відкрила кримінальне провадження.

6 травня стало відомо, що у Харкові затримали підозрюваних у нападі на захисника Донецького аеропорту Вербича.

В СБУ повідомили, що організатором нападу на захисника Донецького аеропорту був росіянин. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мене не було ні з ким конфліктів — захисник Донецького аеропорту розповів про напад на нього

Пізніше прокуратура Києва повідомила про підозру у нападі на учасника бойових дій 25-річній Катерині Лапінській.

Пов`язані новини