Угорська сторона 19 червня повідомила, що відновила пропуск через кордон з Україною пасажирських автобусів.

Про це повідомляє пресцентр Державної прикордонної служби України.

Щодо короткотермінового відвідування — на карантин не відправляють громадян України, які в’їжджають у 30-кілометрову зону. Від таких осіб не вимагатимуть додаткових підтверджуючих документів для в’їзду, але вони мають залишити територію Угорщини протягом 24 годин.

Щодо транзитного проїзду — в’їзд на територію Угорщини дозволяється цілодобово за наявності документа про постійне місце поживання, дозволу на перебування, посвідки на проживання, візи на тривале працевлаштування або іншого документа, що підтверджує право на тривале перебування у країні призначення, виданого офіційним органом цієї країни. До того ж, особа має надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 та не мати ознак підозри на інфекцію.

Нагадаємо, Влада Словаччини та Молдови ухвалила рішення про відкриття з 1 червня пунктів пропуску на кордоні з Україною, Угорщина вирішила зачекати.

20 травня Україна відкрила понад 60 пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС та Молдовою, проте повноцінно вони запрацюють, коли суміжні країни також відкриють кордон.

Також раніше повідомлялось, що у Польщі вирішили послабити карантинні обмеження для сезонних працівників, які приїжджають зі Східної Європи. Вони зможуть починати працювати з першого ж дня після приїзду, без проходження двотижневої самоізоляції. Пізніше Польща відкрила кордони для українських студентів.

Заступник міністра державних активів Польщі Артур Собонь заявив, що, ймовірно, повноцінно країна відкриє кордони 15 червня.

Поділитись: