УКРАЇНА

Україна направила Росії ноту через затримання причетного до «Правого сектору» українця

18 жовтня, 2017 15:19
УКРАЇНА/Україна направила Росії ноту через затримання причетного до «Правого сектору» українця
Зберегти
Вигляд
Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону направило ноту і звернення російській стороні з вимогою пояснити обставини і причини затримання українця Романа Терновського

Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону направило ноту і звернення російській стороні з вимогою пояснити обставини і причини затримання українця Романа Терновського.

Про це повідомив глава департаменту Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич, передає «Інтерфакс-Україна».

«Генеральне консульство України сьогодні надіслало ноту і звернення в компетентні органи РФ з вимогою про негайне інформування про обставини і причини затримання, місце утримання, а також надання консулам дозволу на відвідування», — сказав він.

Кирилич також уточнив, що оперативні дії консула щодо з'ясування обставин і причин затримання українця поки безрезультатні.

«Наші спроби отримати інформацію від Слідчого комітету в Ростовській області по телефону залишилися без відповіді», — додав він.

Слідчий комітет Росії заявив, що у Ростові взяли під варту українця Романа Терновського, який є причетним до націоналістичної організації «Правий сектор».

Прес-секретар «Правого сектору» Артем Скоропадський у коментарі Громадському повідомив, що Терновський не був членом партії і вже рік учасники організації не мали з ним жодних зв’язків.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини