У Ростові взяли під варту українця Романа Терновського, який є причетним до націоналістичної організації «Правий сектор»

У Ростові взяли під варту українця Романа Терновського, який є причетним до націоналістичної організації «Правий сектор».

Про це заявив Слідчий комітет Росії.

Відомство заявило, що Терновський у складі учасників «Правого сектора» неодноразово брав участь в пікетах, мітингах та інших суспільно-масових заходах на території України.

«Терновський, використовуючи аккаунт у соціальній мережі «Facebook», здійснював пропаганду діяльності організації «Правий сектор» серед користувачів інтернету, в тому числі осіб, які постійно проживають на території Російської Федерації», — йдеться у повідомленні.

Слідчий комітет також заявив, що провели обшуки в українця.

«Під час обшуку за місцем проживання підозрюваного в Ростові-на-Дону виявлені предмети одягу та інші особисті речі з символікою організації «Правий сектор», — повідомляє відомство.

Прес-секретар «Правого сектору» Артем Скоропадський у коментарі Громадському повідомив, що Терновський не був членом партії і вже рік учасники організації не мали з ним жодних зв’язків.

Також Скоропадський додав, що не знає, яким чином Терновський потрапив до Росії.

Фото, яке оприлюднив російський СК, було зроблено більше року тому в Харкові, де відбувались збори організації.

«Цей чоловік, як кажуть мені в нашому харківському осередку був прихильником «Правого сектору» десь біля року. Ходив біля нас. А потім пропав на рік, і більше ми його не бачили. Очевидно, дійсно поїхав жити в Ростов.  У харківському осередку вважають його підозрілим», — сказав Громадському Андрій Тарасенко, голова партії.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як у Росії використовують «Правий сектор» для порушення кримінальних справ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: