Тучинов заявив, що Україна вважає владний режим Північної Кореї «тоталітарним, небезпечним та непередбачуваним, і підтримує всі санкції проти цієї країни».

Українські підприємства не постачали зброю та військові технології до Північної Кореї.

Про це заявив Секретар РНБО України Олександр Турчинов, коментуючи повідомлення щодо передачі «Південмашем» ракетних технологій до Північної Кореї.  

«Ця інформація не має під собою жодних підстав, є провокативною за змістом, та, скоріш за все, спровокована російськими спецслужбами для прикриття власних злочинів», — заявив він.

Тучинов зазначив, що Україна вважає владний режим Північної Кореї «тоталітарним, небезпечним та непередбачуваним, і підтримує всі санкції проти цієї країни».

«Так само, як і санкції проти Російської Федерації, режим якої дедалі більше стає схожим на північнокорейський», — зазначив Турчинов, додавши, що з початку агресії РФ проти нашої країни у 2014 році «Україна повністю припинила постачання зброї, військової техніки та військових технологій до Росії».

Раніше The New York Times з посиланням на експертний аналіз повідомила, що двигуни ракет КНДР могли бути виготовлені в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям Гуаму роздають листівки з рекомендаціями на випадок ядерного удару КНДР. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: