В найближчий час Україна не відмовиться від строкової служби в армії. Про це заявив екретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов

В найближчий час Україна не відмовиться від строкової служби в армії. Про це заявив екретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю «Інтерфакс-України».

За словами Турчинова, кістяк українського війська — контрактники, яки прийшли до лав Збройних сил України добровільно. При цьому він відзначає, що на випадок загострення ситуації необхідно мати військовий резерв.

«Чим більше підготовлений резерв — тим вища обороноздатність країни. Створення міцного підготовленого резерву Збройних сил — це для нас необхідність та умова виживання», — підкреслив Турчинов.

Він додав, що призовники не прийматимуть участі в бойових діях у зоні АТО, а лише навчатимуться військовій справі для збільшення кількості та якості резерву, до якого вони увійдуть по закінченню строкової служби.

«В умовах постійної військової загрози нам конче необхідний міцний, підготовлений резерв. Особливо резерв первої черги», — підкреслив секретар РНБО.

Нагадаємо, в Україні 4 жовтня розпочався осінній призов на строкову військову службу. Він триватиме до 30 листопада.

Як повідомляв Генштаб ЗСУ, сьомої хвилі мобілізації не буде.

Поділитись: