УКРАЇНА

Україна обговорить «безвіз» з Німеччиною і Францією — Адміністрація президента

24 листопада, 2016 21:45
УКРАЇНА/Україна обговорить «безвіз» з Німеччиною і Францією — Адміністрація президента
Зберегти
Вигляд
В Адміністрації президента України найближчим часом планують провести телефонні переговори з представниками Німеччини і Франції щодо надання українцям безвізового режиму з Європейським Союзом

В Адміністрації президента України найближчим часом планують провести телефонні переговори з представниками Німеччини і Франції щодо надання українцям безвізового режиму з Європейським Союзом.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Я не виключаю, що найближчим часом у нас відбудуться поглиблені консультації з французької і з німецькою стороною. У мене завтра відбудуться телефонні переговори з моїми колегами — дипломатичними радниками президента Олланда і канцлера Німеччини, де ми також будемо говорити на цю тему», — сказав заступник глави АП Костянтин Єлісєєв.

Єлісєєв також зазначив, що після саміту Україна-ЄС він дивиться більш оптимістично на надання Україні безвізового режиму, «оскільки «жорстка позиція» президента України Петра Порошенка під час саміту мала вплинути на лідерів ЄС щодо необхідності з їх боку виконувати зобов'язання».

«Ми продовжимо працювати і будемо робити все можливе для того, щоб хоча б юридичне рішення було прийнято найближчим часом», — зауважив він.

Раніше повідомлялося, що «безвіз» Україні нададуть до кінця року

Пов`язані новини