ENRU

Україна отримає €200 млн кредитів на оновлення міського громадського транспорту

Президент Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, за якою 200 млн євро кредитних коштів буде надано на розвиток міського громадського транспорту України.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Метою угоди є залучення під державні гарантії до 200 млн євро кредитних коштів Європейського інвестиційного банку, що будуть спрямовані на покращення роботи міського громадського транспорту у деяких містах України (Івано-Франківськ, Біла Церква, Київ, Луцьк, Львів, Кременчук, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Чернігів)», – йдеться у повідомленні.

Документом також передбачається, що залучені кошти будуть витрачені на придбання автобусів, тролейбусів, трамваїв, вагонів метро, будівництво та реконструкцію тролейбусних та трамвайних ліній, депо, впровадження інформаційних систем, зокрема створення автоматизованої оплати проїзду.

Відповідний проект також отримуватиме співфінансування під місцеві гарантії з боку Європейського банку реконструкції та розвитку на загальну суму до 200 млн. євро.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram