УКРАЇНА

Україна отримає ще €16 млн євро фінансової допомоги — Могеріні

12 березня, 2018 14:58
УКРАЇНА/Україна отримає ще €16 млн євро фінансової допомоги — Могеріні
Зберегти
Вигляд
Євросоюз додатково виділить Україні €16 мільйонів в рамках роботи моніторингової місії Європейського союзу.

Євросоюз додатково виділить Україні €16 мільйонів в рамках роботи моніторингової місії Європейського союзу.

Про це заявила очільниця європейської дипломатії Федеріка Могеріні під час спільної прес-конференції з президентом України Петром Порошенком, передає «РБК-Україна».

За її словами, зараз йде робота над новим пакетом підтримки в рамках моніторингової місії Євросоюзу.

«Як сказав президент, наша робота (ЄС з Україною — ред.) триває не тільки в дипломатичній сфері, але і в гуманітарній. Європейський союз надав 700 мільйонів євро гуманітарної допомоги для громадян, які проживають на території, яка страждає від конфлікту.

Це також включає новий транш у 24 мільйони євро, який Європейський союз передає для продовження спеціальної моніторингової місії Європейського союзу. Ми зараз працюємо над новим пакетом підтримки в рамках моніторингової місії Європейського союзу, загальним об'ємом 16 мільйонів євро», — заявила Могеріні.

Також вона додала, що пріорітетом ЄС є не тільки фінансування, а й «підтримка відносно людського ресурсу».

Раніше Могеріні заявила, що у Євросоюзу «немає втоми від України», а навпаки, політична та дипломатична активність сторін інтенсивніша ніж будь-коли.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко 12 березня проводить зустріч з віце-президенткою Європейської комісії Федерикою Могеріні.

Пов`язані новини