УКРАЇНА

Віце-президентка Єврокомісії Могеріні: В ЄС немає втоми від України

11 березня, 2018 12:28
УКРАЇНА/Віце-президентка Єврокомісії Могеріні: В ЄС немає втоми від України
Зберегти
Вигляд
Віце-президентка Європейської комісії Федеріка Могеріні заявила, що в Євросоюзу «немає втоми від України», а навпаки, політична та дипломатична активність сторін інтенсивніша ніж будь-коли.

Віце-президентка Європейської комісії Федеріка Могеріні заявила, що в Євросоюзу «немає втоми від України», а навпаки, політична та дипломатична активність сторін інтенсивніша ніж будь-коли.

Про це вона заявила в інтерв’ю «УНІАН».

«З минулого року українці, які відвідують Європейський Союз, більше не потребують візи, а наша торгівля з Україною зростає. У листопаді минулого року у нас був дуже успішний саміт з нашими східними партнерами, в тому числі з Україною, і ми висловили прихильність двадцяти амбітним політичним цілям до 2020 року», — сказала Могеріні.

Водночас вона додала, що деякі реформи в Україні не просуваються так швидко, якби хотілося ЄС.

«Роботу необхідно подвоїти в найважливіших областях. Боротьба з корупцією є однією з них, і тут ми очікуємо ухвалення законопроекту про створення незалежного та ефективного Вищого антикорупційного суду, в результаті чого він повністю буде відповідати рекомендаціям Венеціанської комісії», — зазначила представниця ЄС.

Також, за її словами, в Євросоюзі очікують на реформу електронних декларацій, «щоб вона дозволила громадянському суспільству і громадським організаціям виконувати свою роботу».

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко 12 березня проведе зустріч з віце-президенткою Європейської комісії Федерикою Могеріні.

Раніше «Американська Мережа друзів України», до якої входять колишні посли США в Україні, екс-конгресмени, дипломати й політичні експерти, назвала необхідні для України реформи.

Петро Порошенко заявив, що міжнародні донори не можуть диктувати закони для України.

28 лютого, відповідаючи на запитання Громадського, Порошенко заявив, що зі свого боку виконав усі  зобов'язання у формуванні законопроекту щодо Антикорупційного суду

1 березня Верховна Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд.

Порошенко заявив, що закон про Антикорупційний суд мають остаточно ухвалити навесні поточного року.

Пов`язані новини