УКРАЇНА

Україна переходить до системи оплати саме процесу лікування — Гройсман

16 червня, 2018 17:09
УКРАЇНА/Україна переходить до системи оплати саме процесу лікування — Гройсман
Зберегти
Вигляд
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час візиту до Інституту нейрохірургії імені академіка Ромоданова розповів про зміну принципу фінансування лікарень в межах медичної реформи.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час візиту до Інституту нейрохірургії імені академіка Ромоданова розповів про зміну принципу фінансування лікарень в межах медичної реформи. 

Про це повідомляє «Урядовий Портал». 

За словами прем'єра, уряд змінює принцип фінансування лікарень і переходить до системи оплати саме процесу лікування, а не стін чи ліжко-місць.

«Ми змінили фінансування в цьому закладі, і зараз тут кошти ходять за пацієнтом. Тут є пацієнти, які потрапили сюди з надскладними діагнозами, їм надається висококваліфікована допомога, і за неї повністю сплачує держава. Так має бути у кожній лікарні: якісні умови, професійні українські лікарі і, безумовно, фінансування на 100%. Ми до цього прагнемо», — сказав Гройсман.

Гройсман зауважив, що разом із профільними клініками поступово оновлюється і система екстреної медицини — від забезпечення всієї системи до машин, кваліфікованих лікарів, якісних відділень у лікарнях.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України планує ввести професійне ліцензування лікарів на законодавчому рівні.

Раніше у МОЗ оголосили про перехід на нову модель викликів лікарів додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Супрун про мету медреформи: Корупція більше не буде необхідною

 

Пов`язані новини