УКРАЇНА

Україна піднялась на 19 позицій у рейтингу найбільш привабливих громадянств — дослідження

20 квітня, 2018 13:22
УКРАЇНА/Україна піднялась на 19 позицій у рейтингу найбільш привабливих громадянств — дослідження
Зберегти
Вигляд
Україна посіла 80-е місце у рейтингу найбільш привабливих громадянств, піднявшись за рік на 19 позицій завдяки введенню безвізового режиму з Євросоюзом.

Україна посіла 80-е місце у рейтингу найбільш привабливих громадянств, піднявшись за рік на 19 позицій завдяки введенню безвізового режиму з Євросоюзом.

Про це йдеться у дослідженні компанії Henley & Partners.

«Грузія і Україна стали країнами, де за рік зростання цінності громадянства було найбільш помітним. Вони піднялися у рейтингу на 20 і 19 позицій відповідно. Основна причина — отримання безвізового доступу до країн Шенгенської зони», — йдеться у повідомленні.

Вперше за останні 5 років очолила рейтинг Індексу громадянств світу Франція, тоді як Німеччина опустилася на друге місце.

Перелік краї у першій десятці практично не змінився: Ісландія, Данія, Нідерланди, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Італія, Ірландія, Швейцарія, Австрія.

Але Ірландія замінила в десятці лідерів Іспанію, яка перемістилася на 11-е місце.

Всього в рейтингу громадянств 209 країн. Найменш привабливими громадянствами світу є громадянства Афганістану і Сомалі.

Раніше повідомлялось, що Україна стала першою у рейтингу паспортів в СНД за версією Henley & Partners. 

З початку безвізового режиму Україна посідала 30-те місце у рейтингу Global Passport Power Rank, після скасування віз з ОАЕ у грудні 2017-го вона піднялася на одну сходинку.

Пов`язані новини