Україна та Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) підписали договір про поглиблення співробітництва.

Україна та Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) підписали договір про поглиблення співробітництва.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

В уряді сподіваються, що підписання цієї угоди сприятиме економічному розвитку України та дасть змогу у короткій перспективі долучитись до клубу розвинених країн світу.

«Україна готова приєднатись до Рекомендації ОЕСР щодо ефективного державного інвестування на всіх рівнях урядування для проведення реформи державних інвестицій в України», — повідомив міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.

Він також додав, що Україна приєднається до рамкової угоди зі впровадження експортного кредитування та надання експортних гарантій.

Крім цього, повідомляється, що ОЕСР буде допомагати Україні у боротьбі з корупцією, створенні ефективної системи державного управління та регулювання економіки.

Організація економічного співробітництва та розвитку — міжнародна економічна організація, до якої входять найбільш розвинені країни світу.

Також Україна підписала угоду про співробітництво з компанією Hyperloop Transportation, яка займається розробкою та будівництвом швидкісного сполучення Hyperloop.

Раніше уряд доручив провести аудит Антимонопольного комітету.

Кабінет міністрів України розширив перелік платників єдиного соціального внеску на членів фермерських господарств.

Поділитись: