УКРАЇНА

Україна планує синхронізувати із США санкції проти олігархів Росії — Порошенко

6 квітня, 2018 18:01
УКРАЇНА/Україна планує синхронізувати із США санкції проти олігархів Росії — Порошенко
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко заявив, що очікує від Ради національної безпеки і оборони на пропозицію щодо синхронізації американський санкцій проти Росії.

Президент Петро Порошенко заявив, що очікує від Ради національної безпеки і оборони на пропозицію щодо синхронізації американський санкцій проти Росії.

Про це Порошенко повідомив у Facebook.

«Очікую від Ради національної безпеки і оборони України вже ближчим часом на комплексні пропозиції щодо синхронізації українського та американського санкційних режимів», — написав Порошенко.

Президент висловив сподівання, що Євросоюз аналогічним чином посилить і обмежувальні заходи проти наближених до Путіна олігархів.

Нагадаємо, США запровадили нові санкції проти російських олігархів, наближених до президента РФ Володимира Путіна. 

Санкції стосуються ймовірного втручання Москви у президентські вибори США 2016 року. Загалом під санкції потрапили 26 російських бізнесменів, чиновників та підприємців, наближених до Путіна.

15 березня США розширили санкції проти Росії. Тоді додаткові обмеження США ввели проти 14 російських осіб.

Нагадаємо, 29 січня Адміністрація президента США Дональда Трампа оприлюднила перелік 114 російських політиків та 96 олігархів, наближених до російського президента Володимира Путіна.

До так званого «кремлівського списку» потрапили представники Адміністрації президента Путіна та Кабінету міністрів Росії, а також бізнесмени, чий статок перевищував $1 млрд.

Тоді повідомлялось, що потрапляння до цього списку не означає, що США автоматично запровадять санкції проти осіб. Проте ризик потрапити під санкції для фігурантів списку вищий.

Путін, коментуючи доповідь, заявив, що вважає такий крок недружнім і пожартував, що жалкує через те, що його не включили у доповідь.

ЧИТАЙТЕ: США використали рейтинг найзаможніших Forbes для «кремлівської доповіді»

Пов`язані новини