УКРАЇНА

Україна почала екстрадицію затриманого екс-посадовця Грузії

2 листопада, 2017 15:15
УКРАЇНА/Україна почала екстрадицію затриманого екс-посадовця Грузії
Зберегти
Вигляд
Україна почала екстрадицію затриманого колишнього посадовця МВС Грузії, якого суд на Івано-Франківщині арештував на 40 діб

Україна почала екстрадицію затриманого колишнього посадовця МВС Грузії, якого суд на Івано-Франківщині арештував на 40 діб.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У затриманого грузинського посадовця вилучили два підроблені паспорти громадянина України, по одному ‒ громадянина Латвії та Беліза, оформлені на різні прізвища, але з його фотографією, а також фальшиве посвідчення моряка, якими він користувався для перетину державного кордону України та інших держав.

За інформацією Інтерполу, з 2002 року посадовець катував та знущався над затриманими та засудженими особами.

СБУ не називає імені затриманого. Однак раніше прокуратура Грузії заявила, що хоче від Києва екстрадиції затриманого 1 листопада в Україні колишнього начальника військової поліції Міноборони Грузії Мегіса Кардави.

Кардава перебуває у розшуку з лютого 2013 року. Він фігурує у кількох кримінальних справах, у тому числі в організації тюремного бунту, що призвів до смерті ув'язнених, тортурам ув'язнених. Також Кардаву звинувачують у таємному стеженні за політичними опонентами режиму екс-президента Грузії Саакашвілі та розтраті бюджетних коштів.

Сам екс-президент Грузії Саакашвілі сказав, що він Кардаву ніколи особисто не зустрічав «і знав про його існування тільки з преси».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини