УКРАЇНА

Україна попросила ОБСЄ з’ясувати причини масового отруєння в Макіївці

28 вересня, 2018 21:41
УКРАЇНА/Україна попросила ОБСЄ з’ясувати причини масового отруєння в Макіївці
Зберегти
Вигляд
Україна попросила Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ з’ясувати причини масового отруєння водою в окупованій Макіївці на Донеччині.

Україна попросила Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ з’ясувати причини масового отруєння водою в окупованій Макіївці на Донеччині.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій.

Як раніше повідомляв представник омбудсмена на Донбасі, воду в окупованій Макіївці знезаражували не хлором, а марганцем, оскільки хлор закінчився.

В уряді заявили, що на Макіївську фільтрувальну станцію хлор постачала саме Росія.

26 вересня стало відомо, що в місті Макіївка, що на окупованій Донеччині, сталося масове отруєння місцевого населення питною водою, до лікарні доправили щонайменше 39 людей, зокрема двох дітей віком до 9 років. 

Станом на ранок 27 вересня кількість госпіталізованих зросла до 43 осіб. Удень 27 вересня стало відомо, що кількість госпіталізованих зросла до 87.

Удень 28 вересня кількість госпіталізованих унаслідок отруєння водою в окупованій Макіївці зросла до 117.

У постраждалих були такі симптоми: біль в області живота, блювота, озноб, підвищення температури, у важких випадках — виражена інтоксикація і зневоднення.

Причиною масового отруєння стало те, що воду частково дезінфікували не хлором, а марганцем, повідомили в офісі омбудсмена.

Водопостачальник та санепідемстанція взяли проби води для з'ясування причин отруєння.

Пов`язані новини