УКРАЇНА

Україна попросила ЄС та G7 направити представників на суд у справі Гриба в Росії

6 листопада, 2017 19:21
УКРАЇНА/Україна попросила ЄС та G7 направити представників на суд у справі Гриба в Росії
Зберегти
Вигляд
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін звернувся до країн Євросоюзу та «Великої сімки» з проханням направити своїх представників на судове засідання у справі незаконного утримуваного в Росії українця Павла Гриба

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін звернувся до країн Євросоюзу та «Великої сімки» з проханням направити своїх представників на судове засідання у справі незаконного утримуваного в Росії українця Павла Гриба.

Про це Клімкін повідомив у Twitter.

«Світ має бачити російське псевдоправосуддя в дії», — написав він.

Також Клімкін наголосив, що Павло Гриб у Росії потребує допомоги і Україна вимагає від РФ надати доступ до нього українським лікарям.

«Людина потребує допомоги, а над ним знущаються, не гребуючи здоров’ям та життям», — сказав глава МЗС.

7 листопада апеляційне засідання у справі Павла Гриба в РФ відбудеться дистанційно. Суд Краснодара продовжив українцю Грибу термін арешту до 4 січня 2018 року.

Українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці не пустили лікарів до Гриба.

У Facebook запустили флешмоб із закликом допустити лікарів до українця Гриба у РФ.

28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини