ENRU

Україна «порадила» Росії поважати міжнародне право замість погроз у Twitter

Після впровадження США нових санкцій проти РФ між офіційними акаунтами України і Росії у Twitter відбулась чергова «суперечка».

Приводом стала публікація акаунту Росії, який ведуть представники Міністерства закордонних справ РФ.

«Хто до нас з санкціями прийде, від санкцій і загине. Ми присвячуємо це відео тим, хто намагається завдати нам шкоди новими санкціями», — ідеться в повідомленні.

У повідомленні розміщений ролик з фестивалю історичної реконструкції у підмосковному місті Зарайськ, де, зокрема, зображений бій між учасниками в старовинних костюмах.

Невдовзі з’явилася відповідь від офіційного акаунту України, доповнений кадром з гри за мотивами американського мультфільму «Південний парк».

«Якби ви поважали міжнародне право, то уникнули б санкцій і нині відправляли місії на Марс, а не бігали з палицями», — ідеться в тексті повідомлення.

Інші користувачі іронічно припустили, що насправді це не реконструкція, а справжнє відео підготовки російської армії. А деякі навіть запропонували вдарити по найболючішому місцю росіян —фестивалям історичних реконструкцій.

Нагадаємо, 2 серпня президент США Дональд Трамп підписав нові санкції проти Ірану, Росії та Північної Кореї.

Зазначимо, що американські санкції стосуватимуться всіх, хто співпрацює з Росією. Тому низка країн розкритикувала документ. 

Прем’єр-міністр РФ Медведєв уважає нові санкції США «торговою війною» з Росією.

Зауважимо, що це вже не перша суперечка між офіційними акаунтами України і Росії у Twitter. Раніше відбулась «історична суперечка» щодо Анни Ярославни

Підписуйтесь на наш канал в Telegram