Виконавчий директор конкурсу «Євробачення» Йон Ола Санд заявив, що рішення про участь у конкурсі російської виконавиці Юлії Самойлової повинна ухвалити українська влада, яка може заборонити їй в'їзд в Україну через гастролі в Криму.

Виконавчий директор конкурсу «Євробачення» Йон Ола Санд заявив, що рішення про участь у конкурсі російської виконавиці Юлії Самойлової повинна ухвалити українська влада, яка може заборонити їй в'їзд в Україну через гастролі в Криму.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Ми повністю поважаємо і розуміємо закони України, але з боку Європейської мовної спілки немає жодних заперечень до російської делегації. Ми не бачимо порушень з їхнього боку. Ми хочемо, щоб всі країни брали участь, але це рішення української влади, і ми будемо його поважати», — пояснив Санд.

Віце-прем'єр України В'ячеслав Кириленко заявив, що всі учасники конкурсу повинні дотримуватися українського законодавства.

«Російська сторона запропонувала учасницю, яка, за деякими повідомленнями, перетнула кордон автономної республіки Крим у незаконний спосіб. Ця справа вимагає додаткового вивчення з боку українських спецслужб», — розповів Кириленко.

За словами Кириленка розслідування вже йде.

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що Київ повинен дозволити Самойловій приїхати на конкурс, але їй одразу ж доведеться відповісти за відвідування Криму за українськими законами.

Самойлова представить Росію на Євробаченні-2017 року з піснею «Flame is Burning».

Вона має інвалідність першої групи та з дитинства пересувається на візку.

Раніше повідомлялося, що Росію на «Євробаченні» представить Юлія Самойлова — співачка з інвалідністю.

Пізніше Державна прикордонна служба та Служба безпеки України заявили, що перевірять, чи справді російська співачка Юлія Самойлова незаконно перебувала на території анексованого Криму.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: