Україна та Білорусь планують у наступні 3 роки спільно реалізувати проекти з альтернативної енергетики.

Україна та Білорусь планують у наступні 3 роки спільно реалізувати проекти з альтернативної енергетики.

Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Мова йде про спільну розробку пілотних проектів енергетичних кластерів на території регіонів, де перетинаються кордони України та Білорусі.

На цьому наголосив голова Держенергоефективності Сергій Савчук 22 червня під час українсько-білоруської зустрічі.

Також він зазначив, що зі свого боку українські фахівці готові сприяти у пошуку зацікавлених інвесторів, готових вкладатися у ці «зелені» проекти.

«Важливо те, що північні регіони України придатні для вирощування енергетичних культур, що є цінною сировиною для біомаси... У нас є всі шанси успішно реалізувати потужні енергетичні кластери», — повідомив Савчук.

Реалізація домовленостей буде здійснюватися у рамках Дорожньої карти співробітництва держорганів України та Білорусі у сфері підвищення енергоефективності та використання місцевих паливно-енергетичних ресурсів на 2017-2020 роки.

Також, у планах — укладання угод про співпрацю між регіонами України та Білорусії, двосторонні візити на діючі об’єкти з відновлюваних джерел енергії.

Нагадаємо, у квітні Індійська сторона заявила про наявність можливостей та зацікавленість у співпраці з Україною в контексті розвитку альтернативної енергії.

Повідомлялось, що у Індії є багато представників, які хочуть інвестувати в альтернативну енергетику України.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: