ENRU

Україна та Ізраїль прискорять перемовини щодо підписання Угоди про вільну торгівлю

Data?1494853619
Володимир Гройсман та Беньямін Нетаньягу Фото: facebook.com/volodymyrgroysman

Україна та Ізраїль прискорять переговори щодо підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) між країнами.

Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та прем'єр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявили під час зустрічі, повідомляє прес-служба уряду.

Гройсман вказав на позитивні тенденції щодо зростання торгівлі між країнами, також він вказав на значний прогрес у переговорному процесі щодо проекту Угоди про ЗВТ, якого вдалося досягнути цього року.

Глава уряду висловив сподівання на завершення відповідних переговорів до кінця 2017 року.

У свою чергу, Нетаньягу наголосив, що Ізраїль зацікавлений у прискоренні переговорів щодо створення Угоди про зону вільної торгівлі із Україною.

«Ми хочемо прискорити переговори щодо створення Угоди про зону вільної торгівлі, розвивати комерцію, торгівлю, туризм, економічні обміни між нашими країнами», — сказав Нетаньягу .

Гройсман поінформував ізраїльську сторону про здійснені урядом кроки щодо покращення інвестиційного клімату в Україні.

Сьогодні, 15 травня, Гройсман вперше відвідав Ізраїль  після непорозуміння з голосування парламенту щодо незаконності ізраїльських поселень у Радбезі ООН.

Нагадаємо, у грудні 2016 року Ізраїль скасував візит українського прем’єра Гройсмана до країни через те, що Україна проголосувала на користь резолюції щодо незаконності ізраїльських поселень у Радбезі ООН.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Угода України та Ізраїлю дасть додатковий доступ до ринку ЄС – Микольська

Підписуйтесь на наш канал в Telegram