УКРАЇНА

Україна входить до 30 країн за найбільшою часткою людей похилого віку — Мінсоцполітики

29 січня, 2018 18:21
УКРАЇНА/Україна входить до 30 країн за найбільшою часткою людей похилого віку — Мінсоцполітики
Зберегти
Вигляд
Україна входить до 30 країн світу за часткою людей віком від 60 років і старше. Таким чином українська держава є однією з «найстаріших» країн світу.

Україна входить до 30 країн світу за часткою людей віком від 60 років і старше. Таким чином українська держава є однією з «найстаріших» країн світу.

Про це повідомила глава Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Оксана Суліма.

За її словами, три роки тому в Україні частка людей 60-65 років становила 21,8% від загальної чисельності населення, а тих, хто старше 65 — 15,5%.

Згідно з національним демографічним прогнозом, до 2025 року частка осіб віком понад 60 років становитиме 25,0 % від загальної кількості населення, а людей віком 65 років і старше – 18,4 %. У 2030 році – людей віком понад 60 років буде понад 26 %, а тих, хто старше 65 — понад 20 %.

«Загалом старіння населення є світовим процесом. Частка людей похилого віку в структурі населення зростає високими темпами у розвинутих країнах та багатьох країнах, що розвиваються. Україна є і залишатиметься протягом наступних років однією із «найстаріших» країн світу», — наголосила Суліма.

ДИВІТЬСЯ: Старим тут не місце: як живуть пенсіонери у семи пострадянських країнах — СПЕЦПРОЕКТ.

Раніше повідомлялося, що третина українців мають намір емігрувати, з них 55% — молодь.

Пов`язані новини