УКРАЇНА

Україна втратила 17 млн грн ліцензійного збору за ефірні частоти в Криму — Нацрада

28 березня, 2018 22:03
УКРАЇНА/Україна втратила 17 млн грн ліцензійного збору за ефірні частоти в Криму — Нацрада
Зберегти
Вигляд
У Нацраді з питань телебачення та радіомовлення підрахували втрати від захоплення російськими ЗМІ ефірних частот, як державного так і приватних операторів телекомунікацій.

Україна втратила 17 мільйонів гривень ліцензійного збору через анексію Криму та захоплення російськими ЗМІ ефірних частот.

Про це в ефірі Громадське.Крим повідомив член Нацради Сергій Костинський.

Загалом через окупацію півострова Україна втратила 503 частоти, таким чином два мільйони кримчан залишились без українського мовлення. 

«Держава через те, що протягом останніх 4 років не сплачувався ліцензійний збір за ліцензії, не проводилися жодні конкурси, втратила більше 17 млн гривень», — зауважив Костинський.

Окрім того у Нацраді порахували загальні збитки державного та приватних операторів телекомунікацій, які склали понад 600 мільйонів гривень та, попередньо, 66 мільйонів гривень відповідно.

За словами Костинського, російські ЗМІ «діяли єдиним фронтом з російськими Збройними силами» під час захоплення частот, порушуючи навіть російське законодавство. 

Нагадаємо, мовлення українських телеканалів і радіостанцій на територію анексованого Криму в 2018 році здійснюватимуть з двох веж — Чонгарської і Чаплинської.

Пов`язані новини