УКРАЇНА

Україна висловила протест через чергову відмову Росії допустити лікарів до Павла Гриба

8 лютого, 2018 21:19
УКРАЇНА/Україна висловила протест через чергову відмову Росії допустити лікарів до Павла Гриба
Зберегти
Вигляд
Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест через чергову відмову Росії допустити українських лікарів до утримуваного в СІЗО Павла Гриба.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест через чергову відмову Росії допустити українських лікарів до утримуваного в СІЗО Краснодара Павла Гриба.

Про це йдеться на сайті МЗС.

У відомстві наголосили, що Росія також ігнорує численні звернення Генконсульства України в Ростові-на-Дону з приводу отримання актуальної інформації про стан здоров’я Гриба.

«Погіршення стану здоров’я Павла Гриба в закладі тримання та ненадання медичної допомоги розцінюємо як форму тиску на нього задля одержання необхідних слідству свідчень», — заявили в МЗС.

У кінці серпня 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом з'ясувалось, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі. Гриба в російському СІЗО звинувачують у тероризмі. 

13 грудня у Білорусі тимчасово зупинили перевірку щодо зникнення у Гомелі українця Гриба.

15 грудня російський суд продовжив арешт українця Павла Гриба до 4 березня. 

Сестра утримуваного в Росії Гриба звернулася з листом до Ради Європи.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Більше про:
# Павло ГриБ
Пов`язані новини