Як відзначали річницю Революції Гідності
Громадське слідкувалоза відзначенням річниці Революції Гідності.
Громадське слідкувало за відзначенням річниці Революції Гідності. Журналіст Богдан Кутєпов із всіма охочими музикантами і просто киянами вийшов на варту у центрі Києва.
Де опинилася Україна через 4 роки після Революції Гідності? Як об'єднати суспільство, розколоте на #зраду й #перемогу — про це у спецефірі Громадського та Суспільного 21 листопада.
Ведучі: Наталка Гуменюк, Данило Мокрик, Ольга Сніцарчук, Богдан Кутєпов
Серед гостей: Мустафа Найєм, Руслана, Єгор Соболєв, Євген Нищук, Олександр Пасхавер та інші.
ЧИТАЙТЕ: «Майдан усіх нас змінив»: у Києві вшановували героїв Небесної Сотні.
21 листопада 2013 року після того, як уряд України призупинив підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, журналіст, а нині депутат Верховної Ради Мустафа Найєм закликав у Facebook прийти на Майдан, що і стало початком Євромайдану.
Розгін студентів на Майдані 30 листопада 2013 року. Розстріл мітингувальників на вулиці Інститутській 20 лютого 2014-го. Вбивства Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, викрадення Ігоря Луценка та викрадення і вбивство Юрія Вербицького 22 січня 2014-го — це найрезонансніші справи Майдану. Водночас є понад вісім десятків інших епізодів. Усі вони умовно об’єднані в одну велику «Справа Майдану».
Про масштаби «Справи Майдану» найбільше говорять цифри. Якщо подивитись лише на деякі з них, зокрема, на кількість свідків, стає зрозуміло, що до фіналу ще далеко. У «Справі Майдану» їх 9,5 тисяч.
9,5 тисяч свідків та один засуджений — що ми знаємо про «Справу Майдану».
- Поділитися: