ENRU

Україна закликає Росію на всіх рівнях засудити заяви «ДНР» про створення «Малоросії» — Оліфер

Українська сторона у Тристоронній контактній групі закликає Росію на всіх рівнях засудити заяви ватажка самоназваної «ДНР» про створення нової «держави» Малоросії.

Про це повідомила прес-секретарка представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Вона наголосила, що заяви про так звану нову «державу» не відповідають основам Мінського процесу і не сприяють урегулюванню ситуації на Донбасі.

«Замість того, щоб говорити про реінтеграцію, на яку спрямований Мінський процес, представники ОРДЛО заявляють про якісь окремі треки, які йдуть врозріз із узятими на себе зобов’язаннями», — написала Оліфер.

За її словами, Тристороння контактна група закликала утриматися від будь-яких конфронтаційних заяв, які суперечать Мінським угодам.

Нагадаємо, що 18 липня ватажок самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив про заснування нової «держави» під назвою Малоросія.

Президент України Петро Порошенко відреагував на заяви бойовиків та сказав, що Україна відновить суверенітет над Донбасом і Кримом.

Представниця України в політичній підгрупи Тристоронньої контактної групи Ольга Айвазовська назвала ідею «нової держави» «черговим загостренням уяви ватажків бойовиків».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Малоросія»: ідея Кремля чи фантазія ватажка бойовиків «ДНР».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram