Українська збірна на міжнародних спортивних змаганнях «Ігри нескорених» у Торонто завоювала 14 медалей, 8 з яких — золоті

Українська збірна на міжнародних спортивних змаганнях «Ігри нескорених» у Торонто завоювала 14 медалей, 8 з яких — золоті.

Про це повідомляється на офіційній сторінці команди у Facebook.

Українці виграли 8 золотих, 4 срібних і 2 бронзові медалі.

«Враховуючи, що наша команда — одна з найменших — лише 15 людей основного складу, то хочеться вірити, що команда переконала увесь світ, що наші військові — сильні духом та тілом і ніколи не піддаються ні ворогам, ні життєвим обставинам», — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що в останній день змагань українець Павло Будаєвський завоював 4 золоті медалі. Він став першим у чотирьох запливах на різні дистанції.

25 вересня українець Олег Зімніков приніс Україні перше «золото» на змаганнях — він переміг у бігу на 1500 метрів.

Наступного дня Василь Пашкевич здобув друге «золото» на «Іграх нескорених» на змаганнях з пауерліфтингу.

27 вересня Олександр Писаренко приніс Україні третє золото. Четвертим переможцем став Роман Панченко, який виграв золоту медаль у стрільбі з лука.

У змаганнях «Ігри Нескорених» беруть участь військовослужбовці та ветерани з інвалідністю, яку дістали під час виконання службових обов`язків. 

Порошенко також заявив, що Україна у найближчі роки подасть заявку на проведення «Ігор нескорених».

ДИВІТЬСЯ: «Медалі — медалями, а людей треба берегти», — уповноважений із питань реабілітації військових про «Ігри нескорених».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: