УКРАЇНА

Українець Балух в СІЗО Сімферополя утримується в нелюдських умовах — правозахисники

28 червня, 2017 22:36
УКРАЇНА/Українець Балух в СІЗО Сімферополя утримується в нелюдських умовах — правозахисники
Зберегти
Вигляд
У СІЗО Сімферополя, де перебуває український політв'язень Володимир Балух, затриманим не вистачає місця, а в приміщеннях спека і антисанітарія.

У СІЗО Сімферополя в анексованому Криму, де перебуває український політв'язень Володимир Балух, затриманим не вистачає місця, а в приміщеннях спека і антисанітарія.

Про повідомляє «Кримська правозахисна група» з посиланням на родичів інших політв'язнів.

У камері СІЗО, в якій утримують Балуха, разом з ним перебувають 20 осіб, в той час, як камера розрахована на 16 осіб.

Зазначається, що ліжок на всіх не вистачає і ув'язненим доводиться спати по черзі.

«У камерах нестерпно жарко і задушливо, так як температура повітря в Сімферополі вдень ​​піднімається до 40 градусів. Білизна люди перуть і сушать прямо в камерах. Від цього повітря в тісних приміщеннях стає занадто вологим», — йдеться у повідомленні.

Камери погано освітлені, в ув'язнених псується зір, зазначають правозахисники.

«У приміщеннях антисанітарія — таргани, мурахи та інші комахи... Туалет знаходиться прямо в камері, він - один на всіх і затягнуть звичайною плівкою. Через це в камерах стоїть специфічний запах», — заявили в організації.

Їжа, яку дають людям, практично неїстівна. В'язні можуть їсти тільки те, що передають близькі, стверджують правозахисники.

«Згідно з практикою Європейського суду з прав людини, такі умови утримання під вартою є нелюдським і такими, що принижують гідність», — наголосили правозахисники.

Нагадаємо, 9 грудня 2016 року ФСБ затримала українського активіста Володимира Балуха у селі Серебрянка на південному заході анексованого Криму. У ФСБ повідомили, що знайшли у Балуха під час обшуків 90 патронів і кілька тротилових шашок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вiн живе пiд українським прапором в Криму. Iсторiя Володимира Балуха

7 квітня суд окупантів у Криму залишив українського політв’язня Володимира Балуха під вартою. Балух заявив про дискримінацію з боку співробітників ізолятора в Криму.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини