Українець Михайло Кононенко переміг у першій гонці міжнародних велоперегонів Race Horizon Park 2017, які проходили у Київській області

Українець Михайло Кононенко переміг у першій гонці міжнародних велоперегонів Race Horizon Park 2017, які проходили у Київській області.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Українець подолав 160 км за 3 години 53 хвилини 34 секунди. Якоб Франдсен з данської команди Team AuraEnergy-CK Aarus посів 2-е місце, а бронзу завоював Микита Соколов з казахстанської команди Vino-Astana Motors.

 «Є гонщики, які не можуть якісно їхати в дощ. Але мені така погода по-справжньому в кайф, мені дійсно подобається їхати по дощу. Довгий час йшла боротьба за потрапляння у відрив. В результаті, три наших гонщика, включно зі мною, змогли в нього відібратися. На останньому колі я атакував, за мною вчепився датчанин Франдсен, з яким ми добре спрацювалися разом. У підсумку, у мене вийшло його обійти, чому я дуже радий. Ми сподіваємося і на наступних двох гонках максимально проявити себе», — сказав Кононенко.

Раніше у Києві відкрили оновлений велотрек. Церемонія відкриття супроводжувалася лазерним шоу, відеоінсталяціями та брейк-дансом.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: