УКРАЇНА

Україна не отримала відповіді від РФ щодо передачі бойовика «ДНР» Погодіна

31 липня, 2017 17:57
УКРАЇНА/Україна не отримала відповіді від РФ щодо передачі бойовика «ДНР» Погодіна
Зберегти
Вигляд
Генпрокуратура України не отримала офіційної відповіді від Росії щодо передачі українським правоохоронцям екс-керівника батальйону бойовиків «ДНР» «Керч» Вадима Погодіна.

Генпрокуратура України не отримала офіційної відповіді від Росії щодо передачі українським правоохоронцям екс-керівника батальйону бойовиків «ДНР» «Керч» Вадима Погодіна. Його звинувачують в тому, що він командував розстрілом шістнадцятирічного школяра Степана Чубенка на Донбасі у 2014 році.

Про це повідомив заступник генпрокурора Євген Єнін, передає прес-секретарка Луценка Лариса Сарган.

«Українські правоохоронці продовжуватимуть докладати всіх можливих зусиль для притягнення Погодіна до кримінальної відповідальності, навіть якщо виявиться, що відповіддю РФ на звернення української сторони стало звільнення вбивці з під варти», — ідеться в повідомленні.

За словами Єніна, мати загиблого Степана Чубенка висловила готовність делегувати Уряду України право звернення до Європейського суду з прав людини для захисту її прав.

«Плануємо підготувати відповідну скаргу до ЄСПЛ у зв’язку з порушенням Росією права на життя (ст.2 Конвенції Ради Європи з прав людини). Убивці та особи, що їх покривають, мають постати перед судом», — сказав Єнін.

Погодіна затримали у Криму на запит України 21 червня. 

30 липня стало відомо, що обвинуваченого відпустили після затримання в анексованому Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибили зуби, потім — п’ять пострілів у голову: історія розстріляного в «ДНР» школяра.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини