УКРАЇНА

Україні потрібно, щоб Росія була у Раді Європи — екс-президентка ПАРЄ

7 травня, 2018 14:30
УКРАЇНА/Україні потрібно, щоб Росія була у Раді Європи — екс-президентка ПАРЄ
Зберегти
Вигляд
Колишня президентка Парламентської асамблеї Ради Європи, депутатка ПАРЄ Анн Брассер вважає, що Росія повинна залишатися у Раді Європи.

Колишня президентка Парламентської асамблеї Ради Європи, депутатка ПАРЄ Анн Брассер вважає, що Росія повинна залишатися у Раді Європи.

Про це вона заявила в інтерв’ю «Європейській правді».

Депутатка зазначила, що РФ має бути членом ПАРЄ для того, аби була можливість допомогти Україні.

«Росія брала участь у створенні проблем для України, а отже, вона повинна бути і частиною їх вирішення!», — пояснила Брассер.

Депутатка ПАРЄ також зазначила, що для Європи конфлікт на сході України перетворився в повсякденність, «адже у всіх є інші проблеми».

«Але це неправильно. Це ваша територія, її необхідно повернути! А значить, потрібно домовлятися з росіянами», — підкреслила Брассер.

Крім того, парламентарій вважає, що країну-порушника не можна виключати з Ради Європи, бо тоді її громадяни не зможуть звертатися за захистом до Європейського суду з прав людини.

Раніше Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію щодо протидії гібридній війні. При ухваленні документу Асамблея послалася, зокрема, на дії Росії проти України.

Нагадаємо, у квітні 2014 року після анексії Криму та початку війни на Донбасі Росію позбавили права голосу в ПАРЄ. На знак протесту РФ відмовилася приймати участь в сесіях Асамблеї і припинила виплачувати членські внески.

Більше про:
# ПАРЄ
# Росія
Пов`язані новини