Життя

Українка-очевидець землетрусу в Італії: Усі налякані і намагаються втекти з острова

23 серпня, 2017 12:51
Життя/Українка-очевидець землетрусу в Італії: Усі налякані і намагаються втекти з острова
Зберегти
Вигляд
Про це розповіла Громадському Марія Сіянко, фотограф і фуд-стиліст з Києва, яка була очевидцем подій.

Протягом сьогоднішнього дня значна кількість туристів намагалась якомога швидше поїхати з італійського острова Іскья біля берегів Неаполя, де напередодні ввечері стався землетрус, що призвів до загибелі і травмувань людей, а також до руйнувань будівель у низці населених пунктів.

Про це розповіла Громадському Марія Сіянко, фотограф і фуд-стиліст з Києва, яка була очевидцем подій.

«У кожному порту зараз просто якесь божевілля. Усі намагаються якнайшвидше виїхати з острова, хоча сьогодні вже начебто все спокійно. Злякались і неаполітанці – усі повертаються додому. Ми проїжджаємо повз порожні пляжі», – розповіла вона.

Згодом місцеві ЗМІ також повідомляли про масовий від'їзд туристів з острова.

Марія зауважила, що Неаполітанська затока розташована у сейсмонебезпечній зоні неподалік вулкану Везувій, і «всі, в принципі, мали б бути готовими (до ситуації, коли стається землетрус – ред.)». Однак і місцеві мешканці теж були дуже сильно налякані.

Українка згадує, як і сама пережила стихійне лихо: «Було дуже страшно. Я була вдома, коли стався землетрус. Усюди вирубилось світло, усюди швидкі. Я просиділа біля будинку десь близько півтори години – боялася зайти. Тільки швиденько забігала аби щось взяти. І перше, що я взяла, – це телефони».

«Наскільки я зрозуміла, були зруйновані досить старі будівлі. Тут не зводять будинки вище 3-го поверху через сейсмонебезпеку. Лікарня, яку евакуювали в нашому місті Лаккі Амено (через загрозу руйнування – ред.), теж далеко не нова», – додала Марія.

Нагадаємо, що унаслідок землетрусу на італійському острові Іскья було зруйновано будівлі у низці населених пунктів, є загиблі, постраждалі та зниклі безвісти.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини