СПОРТ

Українка Семеренко здобула олімпійське «срібло» з біатлону через дискваліфікацію росіянки

3 грудня, 2017 15:24
СПОРТ/Українка Семеренко здобула олімпійське «срібло» з біатлону через дискваліфікацію росіянки
Зберегти
Вигляд
Росіянок Яну Романову та Ольгу Вілухіну дискваліфікували довічно та позбавили срібних медалей Олімпіади в Сочі за порушення антидопінгових правил.

Росіянок Яну Романову та Ольгу Вілухіну дискваліфікували довічно та позбавили срібних медалей Олімпіади в Сочі за порушення антидопінгових правил.

Срібна медаль, яку забрали у Вілухіної, автоматично дістається українській спортсменці Віті Семеренко, повідомляє Федерація біатлону України.

Росіянки виграли «срібло» з біатлону у естафеті та у спринті. В естафеті «срібло» дістається збірній Норвегії. У спринті — збірній України, а саме біатлоністці Віті Семеренко.

«Бронза» Семеренко тепер перейде до італійської спортсменки Карін Оберхофер.

Також збірна Росії позбавляється четвертого місця в змішаній естафеті, відповідно українська команда піднімається на шосту позицію.

Раніше повідомлялось, що Міжнародний олімпійський комітет позбавив п'ятьох російських спортсменів медалей зимових Олімпійських ігор 2014 року.

Окрім біатлоністок, йшлося про двох бобслеїстів Олексія Негодайла і Дмитра Труненкова та скелетоніста Сергія Чудінова.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет відібрав у Росії 2 золоті медалі з бобслею, які для РФ завоював на Олександр Зубков під час зимової Олімпіади в Сочі у 2014 році.

Пов`язані новини