У Москві остаточно припинила праюцювати Бібліотека української літератури.

У Москві остаточно припинила праюцювати Бібліотека української літератури.

Про це повідомляє УНІАН.

«Із фасаду будівлі, де знаходилася бібліотека, зникла вивіска. За словами місцевих жителів, ще тиждень тому вона висіла на будинку по вулиці Трифонівська, 61», — йдеться у повідомленні.

Також заблокований сайт бібліотеки. При спробі зайти на сайт за адресою mosbul.ru з'являється напис: «Вибачте, але в даний момент сайт закритий на реконструкцію».

За даними агенції, будівлю бібліотеки передали Департаменту спорту Москви, там розмістять Центр розвитку туризму російської столиці.

Фактично бібліотека припинила існування рік тому, але вивіска залишилася. Частину її фондів відправили в Бібліотеку іноземної літератури, а частину викинули.

Нагадаємо, Слідчий комітет РФ порушив проти колишньої директорки Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної кримінальну справу — її звинувачують в порушенні федерального закону «Про протидію екстремістської діяльності».

Приводом для порушення справи, згідно із заявами Слідчого комітету Росії, стало поширення серед відвідувачів бібліотеки видання Дмитра Корчинського, яке було визнане судом «екстремістським матеріалом» і заборонене до використання.

Справу директорки Української бібліотеки в Москві продовжать розглядати 24 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нічні допити та доноси. Захисник директорки української бібліотеки показав протоколи очної ставки

Поділитись: