Українська IT-компанія MacPaw Labs розробила безкоштовний мобільний додаток із порадами щодо сортування та утилізації сміття.

Українська IT-компанія MacPaw Labs розробила безкоштовний мобільний додаток із порадами щодо сортування та утилізації сміття.

Про це повідомляє Greenproject.org.ua.

Додаток під назвою «Сортуй» допоможе користувачу визначити тип сміття, як його підготувати до переробки, а також знайти найближчу станцію сортування.

«Також «Сортуй» сповіщатиме про зміни у правилах утилізації відходів і триматиме в курсі важливих новин операторів збору вторсировини», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі цей додаток в першу чергу буде корисний для мешканців Києва. Додаток доступний у App Store та Google Play.

Функції мобільного додатку «Сортуй»

Як повідомлялося, український гурт ONUKA презентував кліп на пісню STRUM, в якому виконавиця привертає увагу до проблеми забруднення навколишнього середовища

Раніше Львівська міська рада ухвалила рішення про проведення конкурсу на будівництво системи дегазації Грибовицького сміттєзвалища, яка дозволить видобувати із полігону побутових відходів газ.

Компанія Ocean Cleanup запустила з Сан-Франциско свою першу тестову систему збору пластикового сміття в Тихому океані

У серпні Київська міська державна адміністрація оголосила конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу.

Поділитись: