СПОРТ

Українська паралімпійська збірна на візках увійшла у трійку лідерів на чемпіонаті світу

14 листопада, 2017 00:49
СПОРТ/Українська паралімпійська збірна на візках увійшла у трійку лідерів на чемпіонаті світу
Зберегти
Вигляд
lead
Національна паралімпійська збірна здобула дев'ять високих нагород та замкнула трійку лідерів серед 24 країн-учасниць на чемпіонаті світу з фехтування на візках.

Національна паралімпійська збірна здобула дев'ять нагород та стала третьою серед 24 країн-учасниць на чемпіонаті світу з фехтування на візках.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Змагання проводилися з 7 по 12 листопада у Римі.

Шаблістка Наталія Морквич та шпажист Сергій Шевкун стали чемпіонами світу в особистій першості. Шевкун також завоював бронзову нагороду в змаганнях з рапірою.

Фото: dsmsu.gov.ua

«Срібні нагороди до активу збірної здобули Антон Дацко в змаганнях рапіристів та шаблістка Євгенія Бреус, яка стала третьою у шпазі. Ще одну бронзову нагороду до активу збірної принесла рапіристка Ганна Пашкова», — додають у міністерстві.

Фото: dsmsu.gov.ua

Також зазначається, що у передостанній день змагань шаблісти Антон Дацко, Андрій Демчук, Артем Манько та Вадим Цедрик піднялися на третю сходинку першості в командних змаганнях.

«Фінальну золоту крапку у виступі «синьо-жовтої» збірної поставила жіноча команда шаблісток. Євгенія Бреус, Надія Дьолог, Ольга Єсіна та Наталія Морквич стали чемпіонками світу», — додають у відомстві.

Наприкінці жовтня українські шпажисти здобули три медалі на етапі Кубка світу з фехтування.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини