ENRU

Українська тенісистка Бондаренко програла у фіналі турніру WTA

Українська тенісистка Катерина Бондаренко у фіналі турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) Oracle Challenger Series програла спортсменці з Італії Сарі Еррані.

Про це повідомляє BTU.

Катерина Бондаренко у рейтингу WTA в одиночному розряді посідає 84 місце. Найкраща позиція для українок у WTA в Еліни Світоліної, вона — четверта.

Під час стартового сету українка лідирувала 4-1, однак потім одразу сім геймів поспіль виграла італійка.

Для Бондаренко та Еррані це був сьомий матч на корті. Раніше вони зустрічалися шість разів (3-3), а їхній останній очний поєдинок був у 2012 році.

Минулого року Сара Еррані виграла титул на турнірі ITF, а Катерина Бондаренко стала чемпіонкою на змаганнях WTA International.

Напередодні українська тенісистка Леся Цуренко перемогла на турнірі Abierto Mexicano Telcel в Акапулько, Мексика.