УКРАЇНА

Українська видавчиня Антоненко заявила про незаконний обшук працівниками ГПУ

2 липня, 2018 18:36
УКРАЇНА/Українська видавчиня Антоненко заявила про незаконний обшук працівниками ГПУ
Зберегти
Вигляд
Українська видавчиня Анетта Антоненко повідомила, що до її квартири з обшуком прийшли співробітники Генеральної прокуратури і незаконно вилучили у неї речі.

Українська видавчиня Анетта Антоненко повідомила, що до її квартири з обшуком прийшли співробітники Генеральної прокуратури і незаконно вилучили у неї речі.

Про це Антоненко написала на своїй сторінці у Facebook. 

Вона розповіла, що працівники прийшли до неї додому вранці 2 березня.

Після того, як вона відкрила їм двері, вони почали обшук квартири і не дали їй зателефонувати і порадитись з адвокатом, а також знімали все на камеру.

«Ввалюються три амбали і дві тітки 45 року народження і починають мене «грузити», що зараз будуть робити в мене обшук, зачитують якийсь папірець, починають перевертати все, ритись в особистих речах, лазити по всій хаті», — написала вона.

Згідно з документом, який їй передали правоохоронці, Антоненко підозрюється «в злочинній схемі поповнення бібліотечних фондів програми Мінкульту».

«Я видала книжки, подала на конкурс порядка 13 пропозицій і от! Я пройшла за конкурсом в цю програму з 3 книжками», — написала Антоненко.

Вона наголосила, що в результаті у неї забрали особисті речі. «А саме два ноутбука, авторські угоди (оригінали). І це , якщо вчитатись в папірець уважно, лише у свідка. Таким чином представники злісно порушили свій же закон», — підкреслила Антоненко.

У коментарі виданню LB.ua Анетта Антоненко заявила, що разом з адвокатом готує скаргу до Генпрокуратури.

Пов`язані новини