Київська радіостанція, що розташована у металевому контейнері, потрапила у топ-5 найкращих музичних інтернет-проектів за версією премії Webby Awards.

Веб-сайт «20ft Radio» потрапив у п'ятірку найкращих музичних сайтів світу. Крім нього, у номінації представлені Spotify, Pandora, Vevo і Hello Monday. Проголосувати за український проект можна тут.

Радіостанція «20ft Radio» була відкрита на початку 2017 року в контейнері на території «Української стрічкоткацької фабрики», поруч з клубами Closer та Mezzanine. 

Що цікаво, це не єдина номінація, де представлена Україна. В категорії музичних відео є одразу два кліпи, створені за участю українських компаній. Студія візуальних ефектів Gloria FX працювала над кліпом Coldplay «Up&Up», а кліп до треку DJ Shadow feat. Run the Jewels «Nobody Speak» був знятий в Українському домі.

«Webby Awards» — щорічна премія у сфері веб-проектів. Вручається у кількох категоріях: фільми та відео, сайти, реклама, мобільні сайти й додатки, соціальні мережі та подкасти. Вперше премію було вручено у 1996 році.

Поділитись: