У широкому асортименті представлена ​​продукція українських торгових марок «Чумак», «Моршинська», «Оліс», «Біокон», «Верес» та інші.

Станом на січень 2017 року Криму працюють декілька великих українських компаній.

Про це повідомляє сайт «15 хвилин».

Повідомляється, що мережа супермаркетів «АТБ» змінила назви магазинів, але до сих пір реалізує українські товари. Магазин українського дизайнера «AndreTan», хоча і не вказано на офіційному сайті, знаходиться в Сімферополі за тією ж адресою, в тому ж торговельному центрі, що і до окупації.

Фото: 15minut.org

У широкому асортименті на полицях супермаркетів окупованого Криму представлена ​​продукція українських торгових марок «Чумак», «Моршинська», «Біокон» та «Верес».Повідомляється, що після початку громадянської блокади Криму, а потім введення урядом України заборони на постачання комерційних партій товарів до Криму, поставки української продукції туди йдуть через прикордонні пункти в Харківській області та зону бойових дій на Донбасі.

Нагадаємо, громадянська блокада анексованого Криму почалася 20 вересня 2015 року. Однією з вимог кримськотатарських та українських ативістів було припинення торгівлі з анексованим півостровом. Після декількох місяців блокади, Кабмін прийняв постанову про обмеження поставок окремих товарів з півострововом. 17 січня 2016 року документ набрав чинності.

Поділитись: