Вранці 2 липня з аеропорту міста Пальма-де-Мальорка на іспанському острові Мальорка не змогли вилетіти низка українських туристів.

Вранці 2 липня з аеропорту міста Пальма-де-Мальорка на іспанському острові Мальорка не змогли вилетіти низка українських туристів.

Про це Громадському повідомив один із туристів Микола Савенко.

За його словами, туристи не можуть покинути летовище з вечора, 1 липня.

Він зазначив, що тури пасажири купували в агентстві Join Up.

Водночас, як повідомило туристичне агентство Join Up, компанія вирішила скоротити польоти за напрямом Іспанія.

«У зв'язку з технічними несправностями і регулярними затримками вильотів авіакомпаній YanAir і Bravo Airways ми прийняли непросте, але єдино вірне рішення — скоротити польотну програму за напрямом Іспанія», — йдеться у повідомленні.

Компанія додала, що польотна програма уПальму-де-Майорку знімається повністю з 2 липня. «Вивізний рейс з Майорки відбудеться 3 липня», — додали у турагентсві.

Зазначається, що цей крок нібито дозволить знизити навантаження на флот авіакомпаній і вирівняти подальший розклад рейсів.

29 червня повідомлялося, що з аеропорту Монастір у Тунісі до Харкова не могли вилетіти близько 300 українських туристів. Пасажири стверджували, що авіакомпанія і туроператор не виконують своїх зобов’язань щодо повернення українців додому.

У зв’язку з затримкою вильоту українських туристів Міністерство закордонних справ закликало громадян України, які подорожують за кордон, ретельно планувати свої подорожі.

Частина українських туристів, які напередодні не могли вілетіти з Тунісу, зранку 30 червня повернулися до України. 2 липня до України з Тунісу вилетів літак з останніми туристами, які кілька діб не могли повернутися додому.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян, коментуючи ситуацію із затримкою українських туристів у Тунісі, заявив, що Міністерство економічного розвитку буде скасовувати ліцензії тих туроператорів, які не виконують свої зобов’язання.

Омелян пояснив, що туроператор Oasis Travel, в якого туристи замовляли путівки, заборгував авіакомпанії Bravo Airways понад мільйон доларів. Відповідно туроператор не сплатив авіаперевізнику кошти за рейси, якими мали відправити українських туристів.

Також повідомлялось, що Мінінфраструктури звернеться до Генеральної прокуратури щодо невиконання туроператором Oasis Travel зобов’язань по сплаті грошей за авіарейси туристів.

Поділитись: