УКРАЇНА

Дружина політв'язня Коломійця заявила, що його перевели в ШІЗО за відмову доносити

7 травня, 2018 20:53
УКРАЇНА/Дружина політв'язня Коломійця заявила, що його перевели в ШІЗО за відмову доносити
Зберегти
Вигляд
Засуджений в анексованому Криму український політв'язень Андрій Коломієць 4 травня потрапив у штрафний ізолятор на 15 діб.

Засуджений в анексованому Криму український політв'язень Андрій Коломієць 4 травня потрапив у штрафний ізолятор на 15 діб.

Про це «Крим.Реалії» повідомила дружина Коломійця.

«Оперативники його викликали, щоб він «стукав» на інших ув’язнених, він відмовився, йому дали 15 діб», — зазначила дружина засудженого.

За її словами, адвокат Олександр Попков направить запит в колонію для з'ясування офіційної причини.

Повідомляється, що Коломієць перебуватиме в ШІЗО до 19 травня.

Нагадаємо, це вже третє утримання в ШІЗО Коломійця від початку року. Вперше його помістили до штрафного ізолятора 26 лютого на 10 діб через нібито «недотримання форми одягу». Вдруге політв'язня переміщували до ШІЗО 9 березня і також на 10 днів.

Андрія Коломійця з Київщини 10 червня 2016 року визнали винним та засудили на 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. Його звинуватили у замаху а вбивство двох колишніх співробітників «Беркуту» під час Революції Гідності, а також за зберігання наркотиків.

Українця затримали на території Росії та перевезли до анексованого Криму. Після вироку Коломійця етапували у виправну колонію Краснодарського краю.

Генпрокуратура України заперечила усі інкриміновані Коломійцю звинувачення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Побитий за патріотизм: про свавілля колишніх українських правоохоронців у Криму.

Більше про:
# політв'язень
Пов`язані новини